Прашања за прашања

VR
Најчесто поставувани прашања
Целниот пазар на нашиот бренд континуирано се развива низ годините.
Сега, сакаме да го прошириме меѓународниот пазар и самоуверено да го притиснеме нашиот бренд во светот.
 • Редовни Најчесто поставувани прашања
 • Дали нашата компанија е фабрика или трговска компанија?

  ние сме фабрика со повеќе од 20 години производствено искуство

 • Кои се главните производи на нашата компанија?

  пердув од патка, патка надолу, пердув од гуска, гуска надолу, комплети постелнина, полнење на перничиња, кревет за домашни миленици итн.

 • Какви меѓународни сертификати имате?

  BSCI, OEKO-TEX, RDS, GRS

 • Какви услуги можеме да понудиме?

  OEM/ODM услуги, вклучуваат прилагодено лого, големина, печатење, пакување

 • Кои услови за плаќање можеме да ги прифатиме?

  TT или LC, за мали нарачки, прифаќаме и кредитна картичка или плаќање во продавницата Alibaba

 • Вистинската адреса на нашата компанија, дали може да се провери на лице место

  #3613, пат нанксиу, област Ксијаошан, град Ханцгу, провинција Жеџијанг. Добредојдени се теренски патувања

 • Време на масовно производство на нашите производи?

  10-30 дена, времето зависи од количината и сложеноста на нарачката

 • Редовни Најчесто поставувани прашања

   Испратете ни порака.

   Првата работа што ја правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
   За време на овој состанок, слободно комуницирајте со вашите идеи и поставувајте многу прашања.

   • <p>ЖЕШКА ЛИНИЈА</p>

    ЖЕШКА ЛИНИЈА

    +86 13967188268

   • <p>EMAIL</p>

    EMAIL

    sales@rdhometextile.com

   Прилог:
    Chat with Us

    Испратете го вашето барање

    Прилог:
     Изберете друг јазик
     English
     Afrikaans
     አማርኛ
     العربية
     Azərbaycan
     Беларуская
     български
     বাংলা
     Bosanski
     Català
     Sugbuanon
     Corsu
     čeština
     Cymraeg
     dansk
     Deutsch
     Ελληνικά
     Esperanto
     Español
     Eesti
     Euskara
     فارسی
     Suomi
     français
     Frysk
     Gaeilgenah
     Gàidhlig
     Galego
     ગુજરાતી
     Hausa
     Ōlelo Hawaiʻi
     हिन्दी
     Hmong
     Hrvatski
     Kreyòl ayisyen
     Magyar
     հայերեն
     bahasa Indonesia
     Igbo
     Íslenska
     italiano
     עִברִית
     日本語
     Basa Jawa
     ქართველი
     Қазақ Тілі
     ខ្មែរ
     ಕನ್ನಡ
     한국어
     Kurdî (Kurmancî)
     Кыргызча
     Latin
     Lëtzebuergesch
     ລາວ
     lietuvių
     latviešu valoda‎
     Malagasy
     Maori
     Македонски
     മലയാളം
     Монгол
     मराठी
     Bahasa Melayu
     Maltese
     ဗမာ
     नेपाली
     Nederlands
     norsk
     Chicheŵa
     ਪੰਜਾਬੀ
     Polski
     پښتو
     Português
     Română
     русский
     سنڌي
     සිංහල
     Slovenčina
     Slovenščina
     Faasamoa
     Shona
     Af Soomaali
     Shqip
     Српски
     Sesotho
     Sundanese
     svenska
     Kiswahili
     தமிழ்
     తెలుగు
     Точики
     ภาษาไทย
     Pilipino
     Türkçe
     Українська
     اردو
     O'zbek
     Tiếng Việt
     Xhosa
     יידיש
     èdè Yorùbá
     简体中文
     繁體中文
     Zulu
     Тековен јазик:Македонски