• Производител и добавувач на големо со пердуви во Кина
  Со повеќе и 25+ години искуство
  Производител и добавувач на големо со пердуви во Кина
  RongDa специјализирана за бела гуска, бела патка, сива гуска, сива патка, пердув од патка и пердув од гуска итн.
 • Производител на големо на пердуви RongDa во Кина
  Со повеќе и 25+ години искуство
  Производител на големо на пердуви RongDa во Кина
  Специјализиран за бела гуска, бела патка, сива гуска, сива патка, пердув од патка и пердув од гуска итн.
 • Зрел добавувач на големо со фабричка цена
  Со повеќе и 25+ години искуство
  Зрел добавувач на големо со фабричка цена
  RongDa специјализирана за пердуви и долу на големо со години

надолу пердув Производи

РонгДанадолу пердув на големо добавувач со повеќе ти25 годишно искуство.

,Rongda се фокусира на материјалот за долу и пердуви, како и на разни домашни текстилни производи и производи за постелнина. Нашите главни производи содржат бела гуска, бела патка, сива гуска, сива патка, пердув од патка& гуска пердув итн.

НАШИТЕ СЛУЧАИ

Случаи за апликација

Доун се користи како материјал за полнење на облека, јоргани, перници, душеци, перничиња, вреќи за спиење, софи, итн. Има предности на леснотија, мекост, меки, еластичен, ладно отпор и топлина, и е длабоко сакан и пофален од луѓе.

НАША ПРЕДНОСТ

Зошто да изберете Нас

Добавувачот на пердуви на големо на RongDa се фокусира на подобрување на квалитетот на спиењето и обезбедува топлина во сонот на луѓето. ,

 • 25+ години искуство
  25+ години искуство
  Основана во 1997 година, Rongda е професионален производител на материјал за долу и пердуви, како и разни производи за домашен текстил и постелнина.
 • Едношалтерско производство по нарачка
  Едношалтерско производство по нарачка
  Покрај снабдувањето со суровини од долу и пердуви, целата долу постелнина е направена по нарачка и обезбедува ваше задоволство
 • Хипоалергично
  Хипоалергично
  Една од најважните и најскапите компоненти на нашата луксузна постелнина е процесот на чистење. Сите пердуви од долен и гуска се мијат со повеќестепен процес САМО со сапун и вода.
 • Гаранција
  Гаранција
  Сите удела на Down & Feather Company™, перници надолу, навлаки за душеци и кревети со пердуви доаѓаат со гаранција како додаток на нашата гаранција од 10 години

Контактирајте не

Испратете ни порака.

Слободно контактирајте не доколку има потреба од пердуви, ние ќе ви одговориме за многу кратко време. Се надеваме дека ќе го стекнеме вашето пријателство засновано на чесност и ќе ја добиеме иднината за победа.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Прилог:

  Испратете го вашето барање

  Прилог:
   Изберете друг јазик
   English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
   Тековен јазик:Македонски