Нашите производи
22222
Нашите услуги
Ако не можете да видите какви било производи што ги барате, ве молиме следете ги чекорите подолу.
1. ИСТРАЖУВАЊЕ: Клиентите го кажуваат саканиот фактор на форма, спецификации за изведба.
2. Дизајн: Тимот за дизајн е вклучен од почетокот на проектот.
3. Управување со квалитетот: Со цел да се обезбедат висококвалитетни структури,
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Предности на услуги
Ако не можете да најдете готов производ погоден за проектот, професионалната прилагодена услуга може да ви помогне да го добиете идеалниот производ во рок од 7 дена.
 • Истражување на производот
  Корисникот го информираше потребниот фактор на форма, спецификации за ефикасност, животниот циклус и барањата за усогласеност.
 • Дизајн тим
  Дизајнерскиот тим е вклучен од почетокот на проектот за да се осигура дека прилагодениот дизајн производ е најсоодветен за потребите на купувачот.
 • Обезбедување на квалитет
  Со цел да се обезбеди висококвалитетна структура, ние одржуваме ефикасен систем за управување со квалитет.
 • Производство волумен
  Откако прототипот е потврден во смисла на форма, функција и барања, производството е следната фаза.
За нас
Нашата компанија се фокусира на подобрување на квалитетот на спиењето и да обезбеди топлина на сонот на луѓето.
Хангжу Rongda пердув и надолу постелнина копродукции, Ltd е професионален производител на надолу и пердув материјал, како и разни Hometextile и постелнина производи. Во 1997 година, Rongda е основана од страна на г-дин Жу Jiannan кој е пионер надолу пердуви восверзна во Xiaoshan. По повеќе од 20 години развој, нашиот штаб е воспоставен во Хангжу Xiaoshan област сега, и исто така има и две нови фабрики кои се наоѓаат во Anhui и Шандонг провинција за обезбедување во не само целиот, но и секој чекор од пердув и надолу производство под контрола .
 • 1997+.
  Основање на компанијата
 • 20+.
  Години искуство
 • 150+.
  Повеќе од 150 искусни работници со полно работно време.
 • ОЕМ.
  ОЕМ сопствени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Стапи во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!