• Prodhues dhe furnizues me shumicë i pendëve poshtë në Kinë
  Me më shumë përvojë 25+ vjet
  Prodhues dhe furnizues me shumicë i pendëve poshtë në Kinë
  RongDa e specializuar në patën e bardhë, patën e bardhë, patën gri, rrokën gri, pendën e rosës dhe pendën e patës etj.
 • Prodhuesi me shumicë i pendëve RongDa në Kinë
  Me më shumë përvojë 25+ vjet
  Prodhuesi me shumicë i pendëve RongDa në Kinë
  E specializuar në patën e bardhë, pendën e rosës së bardhë, pendën e rosës së hirtë, pupën gri, pendën e rosës dhe pendën e patës etj.
 • Një furnizues i pjekur me shumicë me çmim të fabrikës
  Me më shumë përvojë 25+ vjet
  Një furnizues i pjekur me shumicë me çmim të fabrikës
  RongDa e specializuar në shitje me shumicë prej vitesh

pendë poshtë Produktet

RongDaposhtë pupla me shumicë furnizuesi me më shumë thnjë eksperiencë 25 vjeçare.

Rongda përqendrohet në materialet e puplave dhe puplave, si dhe në produkte të ndryshme tekstili dhe shtrati për shtëpi. Produktet tona kryesore përmbajnë patë të bardhë, patë të bardhë, patë gri, rosë gri, pendë rosë& pendë pate etj.

RASTET TONA

Rastet e aplikimit

Down përdoret si material mbushës për veshje, jorgan, jastëk, dyshekë, jastëkë, çanta gjumi, divan, etj. Ka avantazhet e butësisë, butësisë, gëzofës, elasticitetit, rezistencës ndaj të ftohtit dhe ngrohtësisë, dhe është shumë i dashur dhe i vlerësuar nga njerëzit.

Avantazhi ynë

Pse na zgjodhet ne

Furnizuesi me shumicë i pendëve RongDa po fokusohet në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe në sigurimin e ngrohtësisë në ëndrrën e njerëzve. të

 • 25+ vite eksperiencë
  25+ vite eksperiencë
  E themeluar në vitin 1997, Rongda është një prodhues profesionist i materialeve me pupla dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroja.
 • Prodhim me një ndalesë me porosi
  Prodhim me një ndalesë me porosi
  Përveç furnizimit të lëndëve të para me pendë dhe pupla, të gjitha shtrojat me pupla bëhen me porosi dhe garantojnë kënaqësinë tuaj
 • Hipo-alergjike
  Hipo-alergjike
  Një nga komponentët më të rëndësishëm dhe më të shtrenjtë të shtratit tonë luksoz është procesi i pastrimit. Të gjitha pendët dhe pendët e patës lahen duke përdorur një proces me shumë hapa VETËM me sapun dhe ujë.
 • Garanci
  Garanci
  Të gjithë ngushëlluesit e poshtëm Down & Feather Company™, jastëkët, dyshekët me poshtë dhe shtretërit me pupla vijnë me Garanci përveç garancisë sonë 10 vjeçare

na kontaktoni

Na dërgoni një mesazh.

Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për pendë, ne do t'ju përgjigjemi në një kohë shumë të shkurtër. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Shtojcë:

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip
   Dërgoni kërkesën tuaj