Produktet tona
22222
Shërbimet tona
Nëse nuk mund të shihni ndonjë produkt që kërkoni, ju lutemi ndiqni hapat e mëposhtëm.
1. Hetim: Konsumatorët tregojnë faktorin e dëshiruar të formës, specifikimet e performancës.
2. Dizajn: Ekipi i projektimit është i përfshirë nga fillimi i një projekti.
3. Menaxhimi i cilësisë: Me qëllim të furnizimit me struktura me cilësi të lartë,
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Avantazhet e Shërbimit
Nëse nuk mund të gjeni një produkt të gatshëm të përshtatshëm për projektin, shërbimi profesional i përshtatur mund t'ju ndihmojë të merrni produktin ideal brenda 7 ditëve.
 • Hetim i produktit
  Klienti informoi faktorin e kërkuar të formës, specifikimet e performancës, ciklin e jetës dhe kërkesat e pajtueshmërisë.
 • Ekipi i projektimit
  Ekipi i projektimit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar që produkti i dizajnimit të personalizuar është më i përshtatshëm për nevojat e klientit.
 • Sigurimi i cilësisë
  Për të siguruar një strukturë me cilësi të lartë, ne mbajmë një sistem efektiv të menaxhimit të cilësisë.
 • Prodhimin e volumit
  Sapo prototipi të vërtetohet në aspektin e formës, funksionit dhe kërkesave, prodhimi është faza tjetër.
Rreth nesh
Kompania jonë është duke u fokusuar në përmirësimin e cilësisë së gjumit, dhe të sigurojë ngrohtësi për ëndrrën e njerëzve.
Hangzhou Rongda Feather dhe Down Bedding Co, Ltd, është një prodhues profesional të materialit poshtë dhe pendë, si dhe produkte të ndryshme hometextile dhe bedding.IN 1997, Rongda u themelua nga z. Zhu Jiannan i cili është pioniered poshtë pendët'villim në Xiaoshan. Pas më shumë se 20 vjet në zhvillim, selia jonë është ngritur në lagjen Hangzhou Xiaoshan tani, dhe ka edhe dy fabrika të reja që ndodhen në Anhui dhe Shandong Province për të siguruar jo vetëm të gjithë, por edhe çdo hap të pendës dhe të prodhimit të pendës nën kontroll .
 • 1997+
  Krijimi i kompanisë
 • 20+
  Vjet përvojë
 • 150+
  Më shumë se 150 punonjës me kohë të plotë.
 • Oem
  Zgjidhjet me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
Merrni kontakt me ne
Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!