VR

Batanije të peshuara janë bërë gjithnjë e më popullore vitet e fundit si një mënyrë natyrale për të përmirësuar cilësinë e gjumit dhe për të reduktuar ankthin. Këto batanije zakonisht mbushen me materiale të tilla si fishekë plastikë ose rruaza qelqi, të cilat u japin atyre një peshë më të rëndë se batanijet tradicionale. Pesha e shtuar thuhet se ofron një efekt qetësues në trup, i ngjashëm me ndjesinë e të qenit i përqafuar ose i mbajtur.


Batanijet e peshuara besohet se funksionojnë duke aplikuar stimulim me presion të thellë në trup, i cili mund të ndihmojë në rregullimin e sistemit nervor dhe promovimin e relaksimit. Kjo mund të jetë veçanërisht e dobishme për individët që luftojnë me ankthin, pagjumësinë ose çrregullime të tjera të gjumit.


Në përgjithësi, batanijet me peshë ofrojnë një mënyrë natyrale, jo invazive për të nxitur relaksimin dhe për të përmirësuar cilësinë e gjumit. Pavarësisht nëse luftoni me ankthin ose thjesht dëshironi të përmirësoni përvojën tuaj të gjumit, një batanije me peshë mund të jetë e vlefshme. Rongda është një profesionistefurnizues batanije të peshuara me shumicë në Kinë, me më shumë se 10 vjet përvojë në prodhim, produkte me cilësi të lartë me çmim të drejtpërdrejtë të fabrikës, mirëpritur të na kontaktoni!


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  Afrikaans
  አማርኛ
  العربية
  Azərbaycan
  Беларуская
  български
  বাংলা
  Bosanski
  Català
  Sugbuanon
  Corsu
  čeština
  Cymraeg
  dansk
  Deutsch
  Ελληνικά
  Esperanto
  Español
  Eesti
  Euskara
  فارسی
  Suomi
  français
  Frysk
  Gaeilgenah
  Gàidhlig
  Galego
  ગુજરાતી
  Hausa
  Ōlelo Hawaiʻi
  हिन्दी
  Hmong
  Hrvatski
  Kreyòl ayisyen
  Magyar
  հայերեն
  bahasa Indonesia
  Igbo
  Íslenska
  italiano
  עִברִית
  日本語
  Basa Jawa
  ქართველი
  Қазақ Тілі
  ខ្មែរ
  ಕನ್ನಡ
  한국어
  Kurdî (Kurmancî)
  Кыргызча
  Latin
  Lëtzebuergesch
  ລາວ
  lietuvių
  latviešu valoda‎
  Malagasy
  Maori
  Македонски
  മലയാളം
  Монгол
  मराठी
  Bahasa Melayu
  Maltese
  ဗမာ
  नेपाली
  Nederlands
  norsk
  Chicheŵa
  ਪੰਜਾਬੀ
  Polski
  پښتو
  Português
  Română
  русский
  سنڌي
  සිංහල
  Slovenčina
  Slovenščina
  Faasamoa
  Shona
  Af Soomaali
  Shqip
  Српски
  Sesotho
  Sundanese
  svenska
  Kiswahili
  தமிழ்
  తెలుగు
  Точики
  ภาษาไทย
  Pilipino
  Türkçe
  Українська
  اردو
  O'zbek
  Tiếng Việt
  Xhosa
  יידיש
  èdè Yorùbá
  简体中文
  繁體中文
  Zulu
  Gjuha aktuale:Shqip