Avantazhi ynë

Pse na zgjodhet ne

Kompania jonë po fokusohet në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe sigurimin e ngrohtësisë në ëndrrën e njerëzve. të

 • 25+ vite eksperiencë
  25+ vite eksperiencë
  E themeluar në vitin 1997, Rongda është një prodhues profesionist i materialeve me pupla dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroja.
 • Prodhim me një ndalesë me porosi
  Prodhim me një ndalesë me porosi
  Përveç furnizimit të lëndëve të para me pendë dhe pupla, të gjitha shtrojat me pupla bëhen me porosi dhe garantojnë kënaqësinë tuaj
 • Hipo-alergjike
  Hipo-alergjike
  Një nga komponentët më të rëndësishëm dhe më të shtrenjtë të shtratit tonë luksoz është procesi i pastrimit. Të gjitha pendët dhe pendët e patës lahen duke përdorur një proces me shumë hapa VETËM me sapun dhe ujë.
 • Garanci
  Garanci
  Të gjithë ngushëlluesit e poshtëm Down & Feather Company™, jastëkët, dyshekët me poshtë dhe shtretërit me pupla vijnë me Garanci përveç garancisë sonë 10 vjeçare

FABRIKEN JONË

punishte prodhimi

Down përdoret si material mbushës për veshje, jorganë, jastëkë, dyshekë, jastëkë, çanta gjumi, divane etj. Ka avantazhet e butësisë, butësisë, gëzofës, elasticitetit, rezistencës ndaj të ftohtit dhe ngrohtësisë, dhe është shumë i dashur dhe i vlerësuar nga njerëzit.

 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
  • 1997

   Kompania u themelua 

  • 1997
  • 2008

   Marka e vetë-drejtuar "Easyum" u themelua

  • 2008
  • 2012

   U krijua dyqani Tmall Easyum Home Textile për nënën dhe fëmijën

  • 2012
  • 2022

   U bë njësia e drejtorit ekzekutiv të Shoqatës së Industrisë së Kinës Eiderdown

  • 2022

nder

Certifikata

Pendët Rongda poshtë kanë grumbulluar një numër të madh burimesh të mira të klientëve dhe produktet tona furnizohen në shumë fabrika të njohura të veshjeve vendase dhe ne kemi krijuar marrëdhënie të mira bashkëpunimi me Shtetet e Bashkuara, Japoninë, Mbretërinë e Bashkuar, Gjermaninë, Kanadanë, Australinë dhe rajone të tjera në tregjet jashtë shtetit, në të gjithë botën.

 • BSCI
  BSCI
 • GRS
  GRS
 • OEKO-TEX100
  OEKO-TEX100
 • RDS
  RDS

na kontaktoni

Na dërgoni një mesazh.

Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për pendë, ne do t'ju përgjigjemi në një kohë shumë të shkurtër. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Shtojcë:
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   Afrikaans
   አማርኛ
   العربية
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Deutsch
   Ελληνικά
   Esperanto
   Español
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   français
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   italiano
   עִברִית
   日本語
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   한국어
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Português
   Română
   русский
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   简体中文
   繁體中文
   Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip