Produktet me pendë poshtë
VR
 • detajet e produktit
 • Profili i Kompanisë

Emri i produktit: Krevat i papërshkueshëm nga uji për qen/krevat mace/krevat për kafshë shtëpiake


Madhësia: 

20"X25"X2.5"

36"X28"X4"

44"X34"X4"

50"X40"X5"


MOQ: 500 copë


Paketimi: paketim me vakum


pranoni shërbimin me porosi

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2018
 • Lloji i biznesit
  Fabrikë
 • Vendi / Rajoni
  hangzhou
 • Industria kryesore
  Dekor shtëpie
 • Produktet kryesore
  down feathers,White Duck Down,Polish WhiteDown Goose
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  HK
 • Punonjësit e përgjithshëm
  101~200 people
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  Bashkimi Europian,Lindja e Mesme,Europa Lindore,Amerikë Latine,Afrika,Oqeani,Në Japoni,Azia Juglindore,Amerikë
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Rongda Feather and Down është një prodhues profesional i materialeve me pendë dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroja. Në 1997, Rongda u themelua nga z. Zhu Jiannan, i cili është pionier në zhvillimin e puplave në Xiaoshan.

Pas më shumë se 20 vitesh zhvillim, selia jonë është ngritur në rrethin Hangzhou Xiaoshan tani, dhe ka gjithashtu dy fabrika të reja që ndodhen në provincën Anhui dhe Shandong për të siguruar jo vetëm të gjithë, por edhe çdo hap të prodhimit nën kontroll. .RONGDA kryesisht prodhon dhe shet rosë të bardhë të pastër (më shumë se 80% standard GB). Ne jemi të pranuar mirë nga klientët vendas dhe ndërkombëtarë për shkak të cilësisë më të mirë dhe standardit më të lartë të teknologjisë së prodhimit. Ne kemi 8 linja moderne prodhimi (5 për paralarje të papërpunuara, 3 për larje të thellë) me produktivitet vjetor prej 8000 ton pupla dhe pupla, duke prodhuar më shumë se 2000 ton të pastër, sipas kërkesave të ndryshme të klientëve ne prodhojmë lloje të ndryshme standardesh ( GB, US, EN, JIS, etj.) produkteve.Kompania jonë është duke u fokusuar në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe sigurimin e ngrohtësisë në ëndrrën e njerëzve. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
Certifikimi global standard i ricikluar
Nxjerr nga:Certifikimi i Unionit të Kontrollit B.V
Certifikimi OEKO-TEX
Nxjerr nga:Ekipi i Ekologjisë
Certifikimi BSCI
Nxjerr nga:platforma amfori BSCI
Certifikimi RDS
Nxjerr nga:Certifikimi i Unionit të Kontrollit B.V

na kontaktoni

Na dërgoni një mesazh.

Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për pendë, ne do t'ju përgjigjemi në një kohë shumë të shkurtër. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Shtojcë:

  Rekomanduar

  Rongda Feather dhe Poshtë është një prodhues profesional i materialeve me pendë dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroje. Specializuar në patën e bardhë, patën e bardhë, patën gri, patën gri, pendën e rosës& pendë pate etj.

  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   Afrikaans
   አማርኛ
   العربية
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Deutsch
   Ελληνικά
   Esperanto
   Español
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   français
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   italiano
   עִברִית
   日本語
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   한국어
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Português
   Română
   русский
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   简体中文
   繁體中文
   Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip