VR
 • 产品详情
 • 公司简介

Prezantimi i produktit

Ky jastëk luksoz për qen shtëpiake është i përsosur për qentë e mëdhenj me nevoja ortopedike. Me shkumë memorie dhe ftohje, është sa komode aq edhe funksionale. Është gjithashtu rezistent ndaj ujit dhe gërvishtjeve, kështu që mund të përballojë çdo rrëmujë ose gërvishtje të keqe. Ideale për pronarët e kafshëve shtëpiake që kërkojnë një tapet dhe një taskë trajnimi cilësor për kafshët shtëpiake.

Product IntroductionTrajtojini miqtë tuaj gëzof si anëtarë të familjes mbretërore me shtratin luksoz të qenve ortopedik anti-gërvishtje, ftohës me shkumë memorie me shumicë, i krijuar posaçërisht për qentë e mëdhenj. Këto dyshekë për kafshët shtëpiake janë perfekte për tavolinat e stërvitjes dhe ofrojnë mbështetje dhe rehati superiore, duke siguruar që kafsha juaj të marrë pushimin që meriton. Shtrati është i lehtë për t'u pastruar dhe funksioni i papërshkueshëm nga uji garanton që aksidentet e kafshës suaj nuk do ta shkatërrojnë dyshekun. Veçoria kundër gërvishtjeve siguron që miku juaj me gëzof të mos dëmtojë shtratin, duke ju kursyer nga të gjitha kostot e zëvendësimit. Porosit tani dhe jepini kafshës suaj komoditetin dhe eksperiencën luksoze që meritojnë!

Avantazhet e Kompanisë


Ne ofrojmë me shumicë shtretër qensh ortopedikë anti-gërvishtje të papërshkueshëm nga uji, shkumë memorie ftohëse për kafshët shtëpiake, luks për qentë e mëdhenj, dyshekë për kafshët shtëpiake dhe jastëkë trajnimi. Ne e kuptojmë se miku juaj më i mirë me gëzof meriton produktet e cilësisë më të lartë që plotësojnë nevojat e tyre të rehatisë dhe shëndetit, kjo është arsyeja pse ne përpiqemi të ofrojmë asgjë përveç më të mirës.


Shtretërit tanë me shkumë memorie për kafshët shtëpiake janë krijuar për të ofruar mbështetje maksimale për nyjet dhe muskujt e kafshës suaj, duke siguruar një gjumë të rehatshëm dhe të qetë të natës. Dizajni ortopedik është i përsosur për qentë e moshuar ose qentë me dhimbje kyçesh, duke ndihmuar në lehtësimin e shqetësimit dhe nxitjen e shërimit. Funksioni i ftohjes siguron që kafsha juaj të qëndrojë e freskët dhe e rehatshme gjatë muajve të nxehtë të verës, ndërsa materiali i papërshkueshëm nga uji e bën pastrimin të lehtë.


Rongda Down është një ndërmarrje e specializuar në prodhimin e materialeve të puplave dhe puplave, si dhe të tekstileve të ndryshme shtëpiake dhe shtratit. Zgjidhni kompaninë tonë për të gjitha nevojat e produkteve tuaja për kafshët shtëpiake dhe jepini mikut tuaj gëzof komoditetin dhe cilësinë që meritojnë!

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  2018
 • Lloji i biznesit
  Fabrikë
 • Vendi / Rajoni
  hangzhou
 • Industria kryesore
  Dekor shtëpie
 • Produktet kryesore
  down feathers,White Duck Down,Polish WhiteDown Goose
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  HK
 • Punonjësit e përgjithshëm
  101~200 people
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  Bashkimi Europian,Lindja e Mesme,Europa Lindore,Amerikë Latine,Afrika,Oqeani,Në Japoni,Azia Juglindore,Amerikë
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Profili i Kompanisë
Rongda Feather and Down është një prodhues profesional i materialeve me pendë dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroja. Në 1997, Rongda u themelua nga z. Zhu Jiannan, i cili është pionier në zhvillimin e puplave në Xiaoshan.

Pas më shumë se 20 vitesh zhvillim, selia jonë është ngritur në rrethin Hangzhou Xiaoshan tani, dhe ka gjithashtu dy fabrika të reja që ndodhen në provincën Anhui dhe Shandong për të siguruar jo vetëm të gjithë, por edhe çdo hap të prodhimit nën kontroll. .RONGDA kryesisht prodhon dhe shet rosë të bardhë të pastër (më shumë se 80% standard GB). Ne jemi të pranuar mirë nga klientët vendas dhe ndërkombëtarë për shkak të cilësisë më të mirë dhe standardit më të lartë të teknologjisë së prodhimit. Ne kemi 8 linja moderne prodhimi (5 për paralarje të papërpunuara, 3 për larje të thellë) me produktivitet vjetor prej 8000 ton pupla dhe pupla, duke prodhuar më shumë se 2000 ton të pastër, sipas kërkesave të ndryshme të klientëve ne prodhojmë lloje të ndryshme standardesh ( GB, US, EN, JIS, etj.) produkteve.Kompania jonë është duke u fokusuar në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe sigurimin e ngrohtësisë në ëndrrën e njerëzve. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.
Kompani e kompanisë
Çertifikatat
Certifikimi global standard i ricikluar
Nxjerr nga:Certifikimi i Unionit të Kontrollit B.V
Certifikimi OEKO-TEX
Nxjerr nga:Ekipi i Ekologjisë
Certifikimi BSCI
Nxjerr nga:platforma amfori BSCI
Certifikimi RDS
Nxjerr nga:Certifikimi i Unionit të Kontrollit B.V

na kontaktoni

Na dërgoni një mesazh.

Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për pendë, ne do t'ju përgjigjemi në një kohë shumë të shkurtër. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Shtojcë:

  Rekomanduar

  Rongda Feather dhe Poshtë është një prodhues profesional i materialeve me pendë dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroje. Specializuar në patën e bardhë, patën e bardhë, patën gri, patën gri, pendën e rosës& pendë pate etj.

  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   Afrikaans
   አማርኛ
   العربية
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Deutsch
   Ελληνικά
   Esperanto
   Español
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   français
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   italiano
   עִברִית
   日本語
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   한국어
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Português
   Română
   русский
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   简体中文
   繁體中文
   Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip