VR

Si drejtues pendë gri rosëfurnizuesi, ne jemi të ngazëllyer t'u ofrojmë klientëve tanë puplat me cilësi më të lartë me çmimet më të mira të mundshme. Ne besojmë se puplat tona janë mënyra e përsosur për t'i shtuar një prekje luksit dhe stilit çdo shtëpie dhe jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë të mundshëm. Ne kemi në dispozicion një gamë të gjerë puplash gri rosë dhe jemi të sigurt që do të gjeni ato perfektet për nevojat tuaja.


Jeni duke kërkuar për një furnizues puplash që mund t'ju ofrojë pupla gri të cilësisë së lartë? Nëse po, atëherë duhet të kontaktoni RongdaFurnizuesi i puplave. Ata janë ofruesi kryesor i puplave dhe puplave dhe me siguri mund t'ju ndihmojnë të merrni produktet më të mira për nevojat tuaja. Furnizuesi Rongda Feather Down ka qenë në biznes për shumë vite dhe ata kanë krijuar një reputacion si një nga furnizuesit më të mirë përreth. Ata i marrin pendët e tyre vetëm nga fermat më të mira dhe kujdesen shumë për të siguruar që të gjitha produktet e tyre të jenë të cilësisë më të lartë. Ju mund të jeni të sigurt se kur blini nga Rongda, po merrni vetëm më të mirat. Ata do të jenë më se të lumtur të diskutojnë nevojat tuaja dhe t'ju ndihmojnë të gjeni zgjidhjen perfekte për projektin tuaj. Pra, çfarë po prisni? Kontaktoni sot me Furnizuesin Feather Down dhe shikoni se si mund t'ju ndihmojnë të merrni pendët më të mira gri të rosës!


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

na kontaktoni

Na dërgoni një mesazh.

Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për pendë, ne do t'ju përgjigjemi në një kohë shumë të shkurtër. Shpresojmë që miqësia juaj të bazohet në ndershmëri dhe të fitojmë të ardhmen.

 • kirkhe@rdhometextile.com

 • +86-13588078877

Shtojcë:

  Rekomanduar

  Rongda Feather dhe Poshtë është një prodhues profesional i materialeve me pendë dhe pupla, si dhe produkte të ndryshme tekstile shtëpiake dhe shtroje. Specializuar në patën e bardhë, patën e bardhë, patën gri, patën gri, pendën e rosës& pendë pate etj.

  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   Afrikaans
   አማርኛ
   العربية
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Deutsch
   Ελληνικά
   Esperanto
   Español
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   français
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   italiano
   עִברִית
   日本語
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   한국어
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Português
   Română
   русский
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   简体中文
   繁體中文
   Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip